RSS

Trukmė: 19 d.

Datos: 2013 m. rugsėjo 14 d. – spalio 2 d.

Tai programa, kuri apima įspūdingiausias Peru ir Bolivijos vietas.


Plačiau
 

Trukmė: 20 d. (2013 m. lapkričio 17 d. – gruodžio 6 d.)

Kolumbija ilgą laiką buvo už keliautojų radarų, tačiau dabar ji saugesnė nei bet kada iki šiol ir vis labiau viliojanti. Tinkamas laikas atrasti šią nuostabią šalį, kurią aplanko tik nedaugelis turistų - susipažinti su draugiškais jos žmonėmis ir pasimėgauti ten tvyrančia ypatinga Karibų dvasia. Kolumbija verta įsimylėti... Taip, beje, ir atsitinka su tais, kurie apsilanko Kolumbijoje...


Plačiau
 

Trukmė – 19 d. (gegužės 5–23 d.). Kelionėje pamatysime džiunglėmis apaugusius majų griuvėsius, spalvingus Meksikos ir Gvatemalos miestelius, tradiciniais drabužiais pasipuošusius indėnus, tarp vulkanų kepurių glūdinčius ežerus ir, žinoma – turkiu spindinčią, šiltą Karibų jūrą.


Plačiau
 

Apie

arba... kodėl „Latino travel“... o dabar jau ir ne tik... :)

„Latino travel“ gimė prieš dvejus metus iš noro dalintis kelionių džiaugsmu bei patirtimi, kurią sukaupiau keliaudama po šį regioną – lankydama tolimiausius Pietų Amerikos kampelius, klajodama po atšiauriąją Patagoniją, plaukdama Amazonės upe, naršydama po džiungles, dykumas ir kalnus.

Kelionių troškulys ir meilė Lotynų Amerikai sutelkė jau nemažą keliautojų būrį, ir mes kartu atrandame spalvingus Lotynų regiono kampelius bei dalinamės šių atradimų džiaugsmu.

IMG_6044.JPG

Tačiau gaublys Lotynų šalimis neapsiriboja, tad neseniai su "Latino travel" žengiau naują žingsnį, ir kartu su bendramintėmis keliautojomis įkūrėme "Travel planet" šeimą. Tad jei tavo svajonės sklando ir po kitus pasaulio kraštus – nuo šiol turėsime pasiūlymų ir plačiau, nei sklando kondorai ar laigo padūkėlių lamų būriai :).

Latino travel“ vardas ir veikla niekur nedingsta – ir toliau jus kviesiu keliauti į Lotynų šalis. Tačiau po „Travel planet“ stogu dabar rasite ir Linos puoselėjamas keliones į „India travel“ kryptis bei Gabrielės rytietiškų šalių spektrą su pavadinimu „Azija travel“. Galbūt vėliau atrasime ir kitus įmanomus regionus – visur, kur tik nuneš fantazijų sparnai ;). Nes kelionė ir yra įkūnyta svajonė :).

„Latino travel“ receptai, kuriais vadovaujuosi kurdama kelionę, taip pat lieka tie patys. Kelionės metu sieksiu, kad:

pamatytumėte įspūdingiausius žemyno kampelius. Siūlydama jums vietas, kurias verta pamatyti, remsiuosi savo kelionių patirtimi po šį regioną ir kitų patyrusių keliautojų rekomendacijomis. Mano lankytinų vietų sąraše atsidurs ne tik žymūs turistiniai objektai, kuriuos privalu pamatyti, jeigu jau lankaisi toje šalyje, bet ir mažai žinomos šarmingos vietos, kurias atranda tik pavieniai keliautojai;

- pažintumėte vietinių gyvenimą iš arti. Stengsiuosi, kad nakvotume ne betoniniuose turistų rezervatuose, o mažuose šeimyniniuose svečių namuose ar nedideliuose vietinių valdomuose viešbučiuose, keliautume ne tik organizuotu transportu, bet ir vietiniais autobusais ar traukiniais – tokiu būdu būsime arčiau tikrojo šalies gyvenimo, galėsime pakalbinti vietinę indėnę ar pamatyti, ką ji vežasi iš turgaus namo;

- turėtumėte laiko sustoti ir mėgautis kelione. Organizuotos kelionės, kuriose dalyvauja dvi dešimtys turistų, dažnai virsta bėgimu nuo vieno turistinio objekto iki kito, o tuo metu, kai nebėgama, tokiose kelionėse dažniausiai laukiama vėluojančių grupės narių. Kelionėms sutelkdama nedideles grupeles (po 6-8 žmones, daugiausiai iki 12 keliautojų), stengsiuosi, kad po įtempto keliavimo mes visuomet turėtume laiko sustoti ir pasimėgauti gražia vieta, nuostabiu saulėlydžiu, džiunglių garsais ar kalnų peizažu;

- patirtumėte kuo įvairesnių įspūdžių. Penkta iš eilės šventykla nebedžiugina jūsų akių? Ir neturėtų! :) Kelionėse vadovaujuosi tokiu receptu – suteikti peno įvairiems skonio receptoriams, o jiems reikia ir kultūrinių įžymybių, ir gamtos grožio, ir poilsio prie jūros, ir bendravimo su vietiniais žmonėmis. Svarbu visa tai maišyti reikiamomis dozėmis ;) Tad keliaudami kartu, po dviejų apsilankymų griuvėsiuose būtinai užklysime į džiungles, o po trijų dienų kalnuose nusileisime prie gaivinančio ežero ar vandenyno pakrantės. Kursime savo kelionių muziką iš įvairių ir tarpusavyje derančių garsų! :)

-kelionei suteiktumėte SAVO spalvų. Jums patinka skrieti ant banglentės, valdyti jėgos aitvarą, nardyti arba žvejoti? Gal mėgstate vaikščioti po turgų ir pirkti spalvingus rankdarbius iš vietinių moterų? O gal jums patinka tiesiog šiaip gurkšnoti kavą nepažįstamo miesto gatvėje ir stebėti praeinančius žmones? Keliaudami nedidelėmis grupėmis, mes galėsime būti lankstūs ir atsižvelgti į skirtingus keliautojų pomėgius bei sudaryti galimybę kiekvienam įlieti į bendrą kelionę ir savo spalvų.

DSC_0233.JPG

Taigi... Nedidelė grupė keliaujančių bendraminčių, kurie gerbia vietinius gyventojus ir nori pažinti juos bei jų šalį, kurie nori keliauti aktyviai ir parsivežti iš kelionės kuo įvairesnių įspūdžių, kurie smalsūs ir atviri kelionių įspūdžiams, o taip pat nusiteikę ir nedideliems netikėtumams, laukiantiems kelyje... Pridėkite prie šios jau savaime puikios kompanijos dar vieną žmogų su kelionių Lotynų Amerikoje patirtimi, kuris tiesiog trokšta pasidalinti savo kelionių aistra su jumis, ir turėsime „Latino travel“ kelionių receptą!

Jeigu šis kelionių receptas jus įkvepia naujiems atradimams - junkitės prie "Latino travel" kelionių, ir keliaukime į Lotynų Ameriką kartu! Tikiu, kad mums tai patiks! :)

Nuoširdžiai jūsų,

Žydrė

 

Jeigu sudominau, kreipkitės:

zydre@latinotravel.lt/ arba zydre@travelplanet.lt

+370686-86016