RSS

Trukmė: 19 d.

Datos: 2013 m. rugsėjo 14 d. – spalio 2 d.

Tai programa, kuri apima įspūdingiausias Peru ir Bolivijos vietas.


Plačiau
 

Trukmė: 20 d. (2013 m. lapkričio 17 d. – gruodžio 6 d.)

Kolumbija ilgą laiką buvo už keliautojų radarų, tačiau dabar ji saugesnė nei bet kada iki šiol ir vis labiau viliojanti. Tinkamas laikas atrasti šią nuostabią šalį, kurią aplanko tik nedaugelis turistų - susipažinti su draugiškais jos žmonėmis ir pasimėgauti ten tvyrančia ypatinga Karibų dvasia. Kolumbija verta įsimylėti... Taip, beje, ir atsitinka su tais, kurie apsilanko Kolumbijoje...


Plačiau
 

Trukmė – 19 d. (gegužės 5–23 d.). Kelionėje pamatysime džiunglėmis apaugusius majų griuvėsius, spalvingus Meksikos ir Gvatemalos miestelius, tradiciniais drabužiais pasipuošusius indėnus, tarp vulkanų kepurių glūdinčius ežerus ir, žinoma – turkiu spindinčią, šiltą Karibų jūrą.


Plačiau
 

Dienoraštis kelyje

Bilietai kišenėje arba... pratęstas malonumas (265704)

Tenka pripažinti, kad "bilietai kišenėje" - pasenęs posakis. Neatsimenu, kada paskutinį kartą bilietą iš tiesų turėjau kišenėje. Dažniausiai ta kišenė - paprastas elektroninis dokumentas kažkurioje kompiuterio byloje. Vis dėlto, vos įsigyji bilietus, kad ir elektroninius, širdį užlieja malonus laukimas.

Pusantrų metų kelionės po Lotynų Ameriką dienoraštis (4389)

Kelionės po Lotynų Ameriką dienoraštį kartu su bendrakelioniu pildžiau puslapyje www.crossroad.lt. Centrinėje Amerikoje blaškiausi viena, tad iš ten - mano asmeniniai įspūdžiai, iš Pietų Amerikos - mūsų abiejų dienoraštis.