RSS

Trukmė: 19 d.

Datos: 2013 m. rugsėjo 14 d. – spalio 2 d.

Tai programa, kuri apima įspūdingiausias Peru ir Bolivijos vietas.


Plačiau
 

Trukmė: 20 d. (2013 m. lapkričio 17 d. – gruodžio 6 d.)

Kolumbija ilgą laiką buvo už keliautojų radarų, tačiau dabar ji saugesnė nei bet kada iki šiol ir vis labiau viliojanti. Tinkamas laikas atrasti šią nuostabią šalį, kurią aplanko tik nedaugelis turistų - susipažinti su draugiškais jos žmonėmis ir pasimėgauti ten tvyrančia ypatinga Karibų dvasia. Kolumbija verta įsimylėti... Taip, beje, ir atsitinka su tais, kurie apsilanko Kolumbijoje...


Plačiau
 

Trukmė – 19 d. (gegužės 5–23 d.). Kelionėje pamatysime džiunglėmis apaugusius majų griuvėsius, spalvingus Meksikos ir Gvatemalos miestelius, tradiciniais drabužiais pasipuošusius indėnus, tarp vulkanų kepurių glūdinčius ežerus ir, žinoma – turkiu spindinčią, šiltą Karibų jūrą.


Plačiau
 

Kolumbija: Netikėti atradimai šalyje, kur Karibai susitinka su Andais

2012 10 14

 

Trukmė: 20 d.

Kelionės datos: 2013 m. lapkričio 17 d. – gruodžio 6 d.

Kolumbija ilgą laiką buvo už keliautojų radarų. Nesena jos praeitis mena neramumus, karus su partizanais (vadinamais „gerilomis“) ir narkotikų baronais. Tačiau ilgametės pastangos suvaldyti situaciją jau duoda vaisių, ir dabar Kolumbijoje saugiau nei bet kada iki šiol. Nors situacija šalyje gerokai pasikeitė, bet įvaizdis dar nespėjo pasitaisyti. Tad dabar – tinkamas laikas atrasti šią šalį ir  nuostabias vietas, kurias aplanko tik nedaugelis turistų...

Spalvinga, kaktusais apaugusi Tatakojos dykuma, kalnų papėdėje vešinčios kavos plantacijos, jaukūs kolonijiniai miesteliai, nuostabūs paplūdimiai, visus metus deranti vaisių gausa ir ypatinga Karibų dvasia bei draugiški žmonės  – visa tai stebins mus šioje kelionėje.

Tačiau smagiausia susipažinti su pačiais kolumbiečiais – draugiškais ir atvirais žmonėmis, mylinčiais savo šalį ir siekiančiais, kad kiekvienas išvažiuotų ją įsimylėjęs, arba liktų Kolumbijoje su visam. „Kolumbija : vienintelė rizika, kad nenorėsite išvažiuoti“, – skelbia naujoji Kolumbijos šalies reklaminė kampanija. Ir mes negalime nesutikti su šiuo šūkiu... Nes tai šalis, kurią įsimyli dauguma ją aplankiusiųjų, bet retas moka paaiškinti už ką.

Kelionės maršrutas:

Bogota – Kano Kristales – Bogota – Vijaviecha – Tatakojos dykuma – San Agustinas – Popojanas – Kali – Armenia (kavos regionas) – Santa Marta – Taganga – Taironos nacionalinis parkas – Momposas – Kartagena – Bogota

Kelionės programa:

1 d./ Lapkričio 17 d. (sekmadienis). Skrydžiai į Bogotą.

Sekmadienį atvykimas į Bogotą. Kalnų apsuptyje įsikūrusi Bogota (2570 m. virš jūros lygio) šurmuliuoja kasdien, savaitgalis ar paprasta darbo diena. Šiame mieste susikoncertavusi didžioji dalis Kolumbijos universitetų ir kitų mokymo įstaigų, tad studentai atjaunina Bogotos kraują ir verčia šio miesto širdį kasdien plakti jaunatvišku ritmu. Kita vertus, mieste tiek jaunimas, tiek atvykėliai jaučiasi saugūs – kelerius metus Bogotai vadovavęs lietuvių kilmės meras Antanas Mockus, atrodo, čia „įvedė tvarką“ – tad miestiečiai nuolat jį mini tik gerai.

Pagal galimybes (priklausomai nuo skrydžių laiko) – pažintis su Bogota: šurmuliuojančiu miesto centru, kur gausu bažnyčių ir baltu tinku dekoruotų kolonijinių pastatų. Vaikščiosime siauromis, akmenimis grįstomis miesto gatvelėmis. O jei liks laiko, užsuksime į Aukso muziejų, kuriame eksponuojama bene gausiausia aukso dirbinių kolekcija Pietų Amerikoje! Nakvynė Bogotoje, viešbutyje miesto centre.

2-3 d. / Lapkričio 18-19 d. (pirmadienis, antradienis). Bogota – Kano Kristales – Bogota.

Anksti ryte leisimės iš Bogotos į išvyką į Kano Kristales (Cano Cristales) regioną (apie 3 val. važiavimo, plius skrydis mažu lėktuvu į nacionalinio parko teritoriją). Išvykai nusisekus (esant tinkamom klimatinėm sąlygomis), galbūt išvysime vieną nuostabiausių gamtos vaizdų, kokį tik esate kada nors matę. Trumpu periodu (spalio, lapkričio mėnesiais), kai Kolumbija transformuojasi iš sausojo į drėgnąjį sezoną, Kano Kristales upė, paprastai niekuo neišsiskirianti iš kitų upių pasaulyje, nusidažo įvairiomis ryškiomis spalvomis – rausva, violetine, mėlyna, geltona ir kt... Jei tik upėje bus „tinkamas“ vandens lygis (tik esant tam tikram vandens lygiui, išryškėja upės dugne augantys spalvoti augalai), akys negalės patikėti, kad tai iš tiesų natūralios gamtos spalvos, o ne koks cheminis pokštas! :)

Išvykos metu – plaukiojimas laiveliu po Kano Kristales upę, pasivaikščiojimas po apylinkes ieškant „tobuliausių vaizdų“, atsiveriančių į spalvingą upę.

Viena nakvynė Kano Kristales regione (paprastomis sąlygomis, kadangi viešbučių pasirinkimas šioje vietovėje ribotas), antra – grįžus į Bogotą (viešbutyje miesto centre).

4 d. / Lapkričio 20 d. (trečiadienis). Bogota – Vijaviecha.

Vykstame į Vijaviechos miestelį (Villavieja), įsikūrusį Tatakojos dykumos (Desierto de la Tatacoa) pakraštyje (apie 6 val. kelionė). Gyvenimas čia teka lėtu ritmu – gyventojai iš savo namų išlenda tik vakarais, sėdi gatvėse ir mėgaujasi kiek atvėsusiu gyvenimu. Mat dieną Tatakojos dykumoje oras įkaista iki 40-50 laipsnių, ir tikrai nevilioja kišti nosies iš pavėsio...

Pasimėgavę trumpu poilsiu viešbučio pavėsyje, jei gamtinės sąlygos leis, naktį vyksime į naktinę išvyką į observatoriją, įsikūrusią viduryje dykumos – stebėti žvaigždžių, kurios dykumoje spindi itin ryškiai. Teigiama, kad esant geroms oro sąlygoms iš čia matomi net 88 skirtingi žvaigždynai. Nakvynė paprastuose svečių namuose miestelyje (gali tekti dalintis kambariu su kitais tos pačios grupės keliautojais) arba viduryje Tatakojos dykumos.

 

5 d. / Lapkričio 21 d. (ketvirtadienis). Vijaviecha – San Agustinas.

Ryte, kol oras dar neįkaito, važiuojame gilyn į dykumą. Tatakojos dykuma nėra nei didžiausia, nei sausiausia pasaulyje, tačiau atvykėlius ji stebina savo neįtikėtina vieta (dykumą supa kalnai, kurie, sulaikydami lietaus debesis, ir dovanoja Tatakojai sausą klimatą) ir vaizdų turtingumu.

Stebimės įvairiomis dykumos spalvomis (nuo įvairių atspalvių pilkos iki oranžinės ir kone raudonos), keistomis uolienų formomis (kai kurios uolos primena vienuolių būrelį, kitos – vėžlį ar varlę...), kaktusais, kurie sirpina valgomas uogas, kitais skurdžiais augalais ar net retsykiais čia atklystančiomis ožkomis.

Pabaigoje pasivaikščiojimo mūsų lauks paskutinis, maloniausias, siurprizas – vėsus baseinas dykumos gilumoje. Po pietų pervažiavimas į San Agustino (San Agustin)  miestelį (apie 6 val.). Nakvynė San Agustine prieš rytojaus pažintį su čia gyvenusia senovine San Agustino kultūra ir jos paliktais akmens dirbiniais.

6 d./ Lapkričio 22 d. (penktadienis). San Agustinas.

Dienos išvyka žirgais į San Agustino apylinkes (nesibaiminkite – jeigu nesate patyręs jojikas, vietiniai jums parinks kuo ramesnį žirgą).

Prieš penkis tūkstančius metų gyvenusi San Agustino kultūra paliko aplinkiniuose slėniuose gausybę skulptūrų (iš viso jų priskaičiuojama apie 500), tad dalies jų ir išsirengsime apžiūrėti. Kai kurios iš šių skulptūrų gana realistiškos ir vaizduoja to meto karius, muzikantus ar motinas su vaikais; kitos įkūnija baisias dievybes ar šventus gyvius – erelį, jaguarą ar... varlę. Nors skulptūros gana primityvios ir ne itin profesionalios (senovės skulptoriai nesilaikė mastelio), tačiau sužavi savo naivumu ir nuoširdumu. O jodinėjimas arkliais šiai išvykai prideda dar daugiau žavesio. Antra nakvynė San Agustino miestelyje.

7 d. / Lapkričio 23 d. (šeštadienis). San Agustinas – Popajanas.

Ryte išvykstame link Popajano (Popayan) – balto kolonijinės architektūros miesto. Pakeliui važiuojame per Pucare nacionalinį parką (esant geram orui, turėtų matytis snieguotos viršūnės), užsukame į Kokonuko (Coconuco) terminius baseinus. Ten kartu su kolumbiečių šeimomis (jiems tai savaitgalio pramoga) galėsime panirti į karštą baseinų vandenį ir stebėtis gražia kalvota aplinka.

Pavakarę pasieksime Popajaną (važiavimo – 6 val., plius apsilankymas terminiuose baseinuose). Nakvynė baltajame kolonijiniame mieste.

 

8 d. / Lapkričio 24 d. (sekmadienis). Popajanas – Kali.

Ryte pažindinamės su baltuoju Popajano miestu – jį puošia daugybė baltų pastatų (dalis jų – buvusios cukraus plantacijų savininkų „hasiendos“), kolonijinės bažnyčios ir vienuolynai. Paklaidžioję po Popajaną ir būtinai pasivaišinę bent vienoje iš jaukių miesto kavinių, po pietų važiuosime į Kali (Cali) – miestą, kuris tituluojamas Kolumbijos salsos sostine (3 val. kelionė).

Atvykus į Kali, norintiems yra galimybė pasimokyti kolumbietiškos salsos*, o vakare – „šlifuoti techniką“ Kali salsos klubuose*. Nakvynė Kali.

9 d. / Lapkričio 25 d. (pirmadienis). Kali – Armenia.

Ryte važiuosime į Kolumbijos kavos regioną (apie 4 val.). Įsikursime rančoje už Armėnijos miesto (Armenia), iš kur bus labai patogu tyrinėti kavos plantacijas... :) 

Kolumbijos kava garsi visame pasaulyje, ir daugiausiai šios kavos užauginama kavos regione – Zona Cafetera. Šis regionas taip pat išsiskiria savita mažų kaimelių architektūra (balti namukai puošiami spalvingomis detalėmis – ryškiai raudonomis, žaliomis ar mėlynomis langinėmis bei durimis), savita muzika ir papročiais.

Mūsų apsilankymo metu kavos pupelės kaip tik bus skinamos („didysis derlius“ nuimamas spalio – gruodžio mėnesiais, „mažasis“ – gegužę-birželį), tad turėsime galimybę pamatyti, kaip atrodo dar nenurinktos kavos pupelės.

Po pietų leisimės į pažintį su kavos augintojų ūkiu, kavos auginimo ir gaminimo procesu, pasivaikščiosime po aplinkines kavos plantacijas. Nakvynė kavos augintojų namuose.

10 d./ Lapkričio 26 d. (antradienis). Kavos regionas (Zona Cafetera).

Tęsiame pažintį su Kolumbijos kavos regionu. Šios dienos išvyka į Kokoros slėnį, kuriame turėsime galimybę susipažinti su aukščiausiomis palmėmis pasaulyje – taip vadinamomis „vaškinėmis“ palmėmis. Jos išauga net iki 60 metrų. Tad pasivaikščiojimas po šių palmių giraitę ryte, kylant rūkui – tikrai įspūdinga patirtis. Beje, šios palmės – nacionalinis Kolumbijos medis.

Pavargę po pasivaikščiojimų, grįžtame į kavos rančą ir čia praleidžiame antrą nakvynę kavos regione.

11 d./ Lapkričio 27 d.  (trečiadienis). Kavos regionas – Santa Marta – Taganga.

Skrydžių diena. Skrendame į Bogotą, iš kur mūsų lauks antras skrydis – į Santa Martos miestą, įsikūrusį prie Karibų jūros pakrantės. Atvykę į Santa Martą, pervažiuosime į Tagangą – nedidelį žvejų miestelį, skalaujamą Karibų jūros. Ir čia prasidės mūsų pažintis su Karibais – vieta, kur nėra nelaimingų, kur laikas teka lėtai ir kur taip gera mėgautis nieko neveikimu... :) Nakvynė Tagangoje – ten, kur laikas, atrodo, sustoja...

12 d./ Lapkričio 28 d.  (ketvirtadienis). Taganga – Taironos nacionalinis parkas.

Išvyka su nedideliais žygio elementais į Taironos (Tayrona) nacionalinį parką. Tai geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje – nuostabūs paplūdimiai, žydra jūra ir turizmo nesugadinta gamta (bent jau kol kas, kol neužplūdo minios turistų).

Netoli pakrantės plyti džiunglės, kuriose buvo rasti prieškolumbinės civilizacijos miesto Pueblito griuvėsiai – išvykos metu eisime iki šių griuvėsių džiunglių keliuku. Taip pat vaikščiodami pakrante aplankysime kelis nacionaliniame parke esančius paplūdimius: Canaveral, Arrecifes ir Cabo San Juan de la Guia.

Vakarais iš jūros į savo urvelius džiunglėse grįžta krabai, tad vakarieniaujant ant jūros kranto, teks kartkartėmis pakelti kojas ir praleisti „šeimininkus“ namo :).

Nakvynė svečių namuose netoli jūros kranto, keturviečiuose namukuose (su patogumais).

13 d./ Lapkričio 29 d.  (penktadienis). Taironos nacionalinis parka – Taganga.

Grįšime iš Taironos nacionalinio parko į Tagangos miestelį. Laisva diena prie Karibų jūros. Pakankamai laiko paragauti bent kelioms rūšims šviežiai spaustų sulčių – čia jų esama net kelių dešimčių rūšių, iš kurių daugiau nei pusė mums nepažįstamais pavadinimais...

Nakvynė Tagangoje prieš leidžiantis į kelionę į garsiausio Kolumbijos rašytojo Gabrielio Markeso aprašytas vietas – prie Magdalenos upės įsikūrusį mieguistą, bet žavingą Momposo miestelį.

14 d./ Lapkričio 30 d.  (šeštadienis). Taganga – Momposas.

Transportavimosi diena. Tolstame nuo Karibų jūros ir važiuojame į Momposo (Mompos arba kai kuriuose šaltiniuose – Mompox) miestelį (8 val. kelionė). 

Prieš kelis šimtmečius Momposas buvo aktyvus prekybinis miestas, kadangi Magdalenos upe buvo gabenamos įvairios prekės iš šalies gilumos iki Karibų jūros, ir atgal. Kelių tuo metu beveik nebuvo, ir upė buvo pagrindinė šalies transporto arterija. Tačiau vėliau buvo nutiesti keliai, ir Momposas neteko savo svarbos. Tad Momposui liko kitos veiklos – miestelyje taip pat gaminami juvelyriniai gaminiai iš aukso ir sidabro bei baldai, o ypač populiarios „momposietiškos“ supamosios kėdės...

Tačiau Momposą išgarsino ne „šlovinga praeitis“ ar nagingų rankų gaminamos supamosios kėdės... Momposo „vizitinė kortelė“ – Gabrielio Markeso, žymiausio Kolumbijos rašytojo, magiškojo realizmo kūriniai. Mat kai kurių jo knygų herojai konfliktuoja, myli ir svajoja būtent prie Magdalenos upės, Momposo miestelyje. Ten, kur laikas slenka lėtai, ir nuotaikas diktuoja besikeičiantys – lietingasis ir sausasis – sezonai...

Kaip ten bebūtų, Momposo miestelis ir savita jo architektūra buvo įvertinta ir tarptautiniu mąstu (miestas saugomas UNESCO), tad apsilankymas jame turėtų pradžiuginti ne tik Gabrielio Markeso gerbėjus.  Nakvynė Mompose.

15 d./ Gruodžio 1 d.  (sekmadienis). Momposas.

Diena Momposo miestelyje. Ryte pažindinamės su miesteliu ir jo savita architektūra bei stengiamės „perkąsti“ miestelio atsipalaidavimo priežastį... Po pietų keliaujame laiveliu į miestą supančius kanalus bei taip vadinamą „pelkę“ (nors į mums suprantamą klampią pelkę tai nepanašu – tiesiog vanduo, visur karaliaujantis vanduo...).  Išvykos metu, esant sėkmei, galbūt pamatome čia gyvenančius gyvūnus: iguanas, beždžiones, gausybę vietos paukščių.

Po išvykos grįžę į miestelį, toliau mėgaujamės ramiu „magdalenietišku“ tempu. Antra nakvynė Mompose prieš sugrįžtant į Karibų pakrantę, kur mūsų laukia pažintis su paskutiniu Kolumbijos perlu – nuostabiąja Kartagena.

16 d./ Gruodžio 2 d.  (pirmadienis). Momposas – Kartagena.

Pevažiavimas į Kartageną (6 val.) – nuostabų Karibų pakrantės miestą, kuris neabejotinai patenka į gražiausių Pietų Amerikos miestų penketuką. Nakvynė Kartagenoje.

17 d./ Gruodžio 3 d.  (antradienis). Kartagena.

Kartagena – vienas gražiausių miestų visoje Lotynų Amerikoje (saugomas UNESCO). Miestą puošia spalvingi pastatai mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį turtą juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Dėl savo turtų Kartagena ispanų valdymo metais buvo puldinėjama piratų, todėl ispanai ypač kruopščiai apsaugojo prieigas prie šio miesto.

Apžiūrime senamiestį, galime pasivaikščioti gynybine siena (vienoje pusėje stebėdami plytintį senamiestį, o kitoje – Karibų jūros vandenis), mėgautis skaniu maistu, kava ir kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartagenos kavinių, šurmuliuojančių iki vėlyvo vakaro. Po pietų – laisvas laikas viename gražiausių Pietų Amerikos miestų. Antra nakvynė Kartagenoje.

18 d./ Gruodžio 4 d.  (trečiadienis). Kartagena.

Antra diena Kartagenoje. Šiandien lankome netoli senamiesčio įkurtą tvirtovę Castillo de San Felipe de Barajas. Manoma, kad nė vienoje ispanų kolonijoje nebuvo pastatyta tvirtesnės ir labiau apsaugotos tvirtovės už šią, kuri buvo įrengta Kartagenoje 1630-1762 m. Tvirtovės nė karto nepavyko užimti priešams. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, teritorijoje įrengta ir tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčia, tačiau saugojusi nuo apsimetėlių atvykimo – tuneliai buvo suprojektuoti taip, kad ateinančių kojų keliamas garsas buvo girdimas iš toli.

Po pietų – laisvas laikas nuostabiame Kartagenos mieste. Norintys gali aplankyti dar vieną tvirtovę – Fuerte de San Fernando – įkurtą saloje netoli Kartagenos*. Trečia nakvynė Kartagenoje.

19 d./ Gruodžio 5 d.  (ketvirtadienis). Kartagena – Bogota.

Skrydis į Bogotą. Laisvas pusdienis Kolumbijos sostinėje prieš skrydžius į namus (galimybė aplankyti Aukso muziejų, jeigu to nespėjome padaryti 1-ąją maršruto dieną). Nakvynė Bogotoje.

20 d./ Gruodžio 6 d.  (penktadienis). Bogota – skrydžiai į Lietuvą.

Skrydžiai į Europą. Pervežimas į oro uostą 3 valandas prieš tarptautinį skrydį.

Gero kelio! Tikimės, kad po šios kelionės jums, kaip ir daugeliui čia pabuvusių keliautojų, Kolumbija bus ta šalis, į kurią vis norėsis sugrįžti… Tik gal jūs mokėsite paaiškinti, kodėl?.. :)

 __________--------_____---__-----;*********************************************************** 

Kelionės kaina žmogui, apgyvendinimas dviviečiame kambaryje (be avia-bilietų): 8 000 Lt

Avia-bilietai Vilnius-Bogota-Vilnius: apie 2500-3800 Lt. Aviabilietų kaina priklausys nuo to, prieš kiek laiko juos pirksite ir aviakompanijų taikomų akcijų. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas vidutinės ar kiek aukštesnės klasės viešbučiuose ir svečių namuose visos kelionės metu (dviviečiame kambaryje, su privačiais patogumais), išskyrus kiek kitokias nakvynės sąlygas Kano Kristales regione, prie Tatakojos dykumos ir Taironos nacionaliniame parke. Kano Kristales regione nakvosime paprastuose svečių namuose (kambariai privatūs, bet patogumai gali būti bendri – 1 tokia nakvynė). Nakvynės prie Tatakojos dykumos metu gali tekti dalintis kambariu su kitais mūsų grupės keliautojais, patogumai gali būti skirti keliems kambariams (1 nakvynė). Taironos nacionaliniame parke nakvynės keturviečiuose namukuose („kabanjose“) su visais patogumais (1 nakvynė). Visi kiti maršruto viešbučiai yra kruopščiai įvertinti „Travel planet“ atstovų, jaukūs , švarūs ir, išskyrus 3 minėtas nakvynes kiek kitokiomis sąlygomis, pagal kokybę maždaug atitinka 3 žvaigždutes;
 • Pusryčiai visuose viešbučiuose;
 • Visos kelionės tarp miestų ir turistinių objektų – vietiniais autobusais ir organizuotu transportu, taip pat vidiniai skrydžiai pagal programą: Vallavicencio-Kano Kristales (ir atgal), Armenia-Santa Marta ir Kartagena-Bogota;
 • Pagal programą numatyti turai ir ekskursijos;
 • Įėjimai į visus lankytinus objektus pagal programą;
 • Gidų paslaugos anglų arba ispanų kalba (vertimas į lietuvių kalbą);
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos (nuo atvykimo į Bogotą iki programos pabaigos).

Neįskaičiuotos išlaidos:

 • Avia-bilietai Vilnius-Bogota-Vilnius: apie 2500-3800 Lt. Bilietų kainos priklausys nuo to, prieš kiek laiko iki kelionės juos pirksite, aviakompanijų vykdomų akcijų, valiutų kurso ir kt. Aviabilietų kaina bus patikslinta rezervuojant kelionę (jeigu juos pirksite su mūsų pagalba).
 • Maitinimasis kelionės metu (išskyrus pusryčius visose nakvynės vietose);
 • Žvaigždute (*) maršrute pažymėti papildomi programos punktai nėra įskaičiuoti į kelionės kainą;
 • Esant pageidavimui nakvoti vienviečiame kambaryje visos kelionės metu (išskyrus nakvynę prie Tatakojos dykumos ir nakvynę Taironos nacionaliniame parke, kur tokios galimybės nebus), priemoka – 1 350 Lt;
 • Kelionės draudimas;
 • Papildomos ekskursijos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
 • Asmeninės išlaidos.

*****************************************************

Pastabos:

– Galimi nedideli maršruto pakitimai (lankomų objektų eilės tvarka ar pan.), įtakoti pasikeitusios klimatinės, politinės ar kt. situacijos vietoje;

– Kai kurios ekskursijos vyksta kartu su kitomis keliautojų grupėmis (išvyka į Kokoros slėnį, galimai ekskursijos Bogotoje ir Kartagenoje, priklausomai nuo susirinkusių keliautojų skaičiaus, ir kt.);

– Programą galima pratęsti: įmanomas papildomas 1-3 dienų poilsis prie jūros netoli Kartagenos esančiose salose, 3 dienų išvyka į Kolumbijos Amazonijos regiono džiungles ar 6 dienų žygis į kalnuose slypintį Prarastąjį miestą (Ciudad Perdida – turintiems šiek tiek patirties žygiuose arba norintiems save "išbandyti" :));

Minimalus keliautojų skaičius – 6 keliautojai, maksimalus grupės dydis – 12.

 ****************************************************

 

Sudomino kelionė? Kreipkitės:

 

 
 
Gabrielė, tel. +370686-08919